O nás - kvalitní vitamíny, kosmetika a doplňky stravy od Alier s.r.o.


Vážení zákazníci, připravili jsme pro vás internetový portál, abychom vám byli blíž a mohli si naše produkty objednat z pohodlí vašeho domova a především, abychom Vás potěšili příznivou cenou pouze na našem portále. Současně s tím Vám nabízíme i spoustu dalších benefitů ve formě akčních nabídek a slev.

Věříme, že na našem portále budete maximálně spokojení!

Všechny přípravky, které firma Alier uvádí na český trh, mají vysokou kvalitu,  jsou ověřené Státním ústavem pro kontrolu léčiv a schválené Ministerstvem zdravotnictví ČR. V současné době firma dodává na náš trh více než 20 druhů potravinových doplňků. Jedná se převážně o multivitamínové přípravky určené všem věkovým kategoriím. Výrobky značek Nature s Life, TheraTech a Bloom jsou určeny např. pro povzbuzení imunitního systému, jako prevence civilizačních chorob a mají dlouholetou tradici v USA.

Výrobky byly v průběhu let testovány mnohými lékaři - specialisty, kteří potvrdili jejich vysokou kvalitu a účinnost. V současné době se firma orientuje na speciální přípravky - doplňky stravy a speciální ošetřující kosmetiku UNIDERMA.Společnost Alier dodávaná veškeré přípravky pouze do zdravotnických velkoobchodů,lékáren, nemocnic a  domovů pro seniory.

Firma sleduje nejnovější trendy v oblasti výroby a obchodu
s potravinovými doplňky a ošetřující kosmetikou. Snaží se pružně reagovat na potřeby zákazníka. Vzhledem ke specifikaci výrobků inzeruje především v odborných lékařských a farmaceutických periodikách a také v časopisech zaměřených na zdravou výživu a zdravý životní styl určených pro širokou veřejnost. Všechny výrobky jsou rovněž prezentovány na vlastních internetových stránkách www.alier.cz .

Cílem firmy je upevnění a rozšíření dobrého postavení na odběratelském trhu.
Jsme držitelem certifikátu  ISO- 9001-2001.