Resveratrol

TheraTech


Balení:
60 kapslí

Naše cena:
710 Kč

Běžně:
736 Kč
 Ks

Popis:

Doplněk stravy a přírodní látka s anti-aging účinky

Vědci objevili látku, posléze pojmenovanou resveratrol, která vykazuje velmi zajímavé účinky na lidský organismus.

Resveratrol AntiAging - objevte znovu mladistvou pleť!

Jedním z důvodů, proč je Resveratrol slavný coby "pramen mládí", je jeho účinek proti stárnutí (tzv. antiaging / anti aging účinek), především se uplatňuje jako účinný proti stárnutí položky. Resveratrol je také známý pro zlepšení funkčnosti hormonu estrogenu.

Může být použit jako preventivní opatření, která Vám umožní udržet si mladistvý vzhled. Pracuje na stejné úrovni jako DNA, což vyvolává u Vaší pleti přirozenou obnovu procesu. To znamená, že podporuje ničení poškozených buněk a opětovný růst mladé a zdravé tkáně.

Co je to "resveratrol"?

Resveratrol je látka patřící především mezi silné přírodní antioxidanty - látky, jejichž molekuly omezují aktivitu kyslíkových radikálů, které napadají a ničí buňky. Nachází se v slupkách a jadérkách modré révy vinné, v arašídech, slupkách a jadérkách černého rybízu, v borůvkách, ve slupkách grapefruitu a v červeném vínu. Resveratrol je znám i pro své antibakteriální účinky. V součtu svých vlastností se pak využívá jako antiaging doplněk stravy.

Anti-aging a další účinky resveratrolu

Lidské zdraví intenzivně zkoumají vědci po celém světě. Jednou z nejdůležitějších funkcí resveratrolu je podle předsedkyně České gerontologické společnosti Ivy Holmerové ochrana genetického materiálu a anti-aging účinek. Jakožto silný antioxidant totiž patří resveratrol mezi typické látky s antiaging účinky - přispívá ke zpomalování stárnutí organismu a vykazuje široké protektivní působení na buňky, tkáně i celý organizmus.

Předpokládá se, že kromě antiaging účinků má resveratrol rovněž preventivní účinky proti kardiovaskulárním onemocněním. Pomáhá proti cukrovce a zánětům. Předmětem intenzivního výzkumu je schopnost resveratrolu zmírnit vedlejší účinky chemoterapie.

Resveratrol má tedy tyto ověřené antiaging a další předpokládané či zkoumané funkce a vlastnosti:

  • přispívá proti stárnutí pokožky a celého organizmu
  • napomáhá růstu mladé a zdravé tkáně
  • ochrana genetického materiálu
  • ovlivňuje funkčnost hormonu estrogenu
  • napomáhá proti kardiovaskulárním onemocněním
  • ovlivňuje vznik a působení cukrovky a zánětů
  • ve zkoumání je schopnost zmírnit vedlejší účinky chemoterapie

Vedlejší účinky resveratrolu?

Resveratrol jakožto účinná látka je znám poměrně nedlouho, není tudíž možné přesně vyzkoumat dlouhodobé účinky na lidský organizmus. Veškeré provedené studie se shodují, že negativní vedlejší účinky jednoduše neexistují. Jedinou dostupnou (a osamocenou) polemikou s tímto faktem je názor, že jelikož resveratrol ovlivňuje funkčnost estrogenu, neměli by jej užívat těhotné ženy.