Vitamín D3

TheraTech


Balení:
100 kapslí

Naše cena:
204 Kč

Běžně:
227 Kč
 Ks

Popis:

Vitamín D3 - vitamin pro zlepšení celkového zdraví

Vitamin D3 je vhodný pro správný vývoj kostí především u dětí a pro osoby, které jsou nedostatečně vystaveny slunečnímu záření. Je důležitý pro imunitní systém a normální dělení buněk.

 

  • podporuje správnou funkci imunitního systému
  • podporuje normální funkci svalů
  • přispívá k zužitkování vápníku a fosforu v těle
  • udržuje zdraví kostí a zubů

 

Kalcitriol (calcitriol)

Vitamin D3 je jedním z nejužitečnějších nástrojů, které máme k dispozici pro zlepšení celkového zdraví. Tento vitamín je vysoce unikátní. Cholekalciferol (vitamin D3) je vitamín odvozený z 7-dehyrocholesterolu. Důežité je, že vitamin D3 produkuje hormon - cholekalciferol (vitamin D3) je převeden na 1,25-dihydroxy D3 (kalcitriol / calcitriol) v játrech a ledvinách. Jako hormon kalcitriol kontroluje fosfor, vápník a metabolismus kostí a neuromuskulární funkce.

 

Fatální nedostatek vitamínu D3 v dnešní populaci

Již více než století je vědci uznáváno, že Vitamin D3 je zapojen do zdraví kostí. Výzkumy stále přibývají, dokumentující roli Calcitriolu ve snížení rizika zlomenin ve významné míře. Nejnovější výzkum však ukazuje, že nedostatek 1,25-dihyroxy Vitamín D3 je spojen s překvapujícím množstvím jiných zdravotních obtíží . Jak je zřejmé, vitamín D3 hraje důležitou úlohu v celkovém zdraví. Velké procento jednotlivců trpí nedostatečností této důležité živiny. dehydrocholesterolu.

Vitamin D3 je jediný vitamín, které tělo může vyrábět skrze sluneční záření (UVB). Přesto s dnešním způsobem života a rozsáhlým využíváním ochran proti slunečnímu záření v důsledku obavy z rakoviny kůže jsme nyní společností s miliony jedinců s nedostatkem vitamínu D3.


Kontakt a adresa

Alier spol. s.r.o.
Náměstí E.Kolbena 461
251 63 Strančice
Praha Východ

Telefon:235 325 212
Mobil:602 352 336
E-mail:vitamins@alier.cz Eshop:www.alier.cz

Alier.cz - doplňky stravy na FacebookuAlier.cz
na Facebooku