Partneři - sport, krása, zdravá výživa a zdravý životní styl


Na této stránce naleznete zajímavé odkazy na tematické stránky týkající se fitness, sportu, krásy, zdravého života a zdravé výživy.

Zdraví, krása a péče o tělo

Bionce.cz - pražská ordinace biorezonanční terapie nabízí účinnou a rychlou pomoc při léčení mnoha civilizačních chorob,
ke kterým patří ať už potravinová či pylová alergie nebo astma. Díky biorezonanční terapii poskytujeme v ordinaci BIONCE také poměrně snadnou cestu jak přestat kouřit a zbavit se závislosti na nikotinu. Jsme úspěšní v 80% případů. Léčba alergií nebo kožních problémů formou biorezonance nemá žádné vedlejší účinky a je vhodná pro pacienty v kterémkoliv věku. Indivduální přístup ke každému klientovi a profesionální servis je u nás samozřejmostí.

E-shop, který dbá o vaše skutečné zdraví prozdravi.cz myslí na každou nemoc, která by vás mohla postihnout. U každé nemoci máme produkty, které doporučují skuteční odborníci v oboru. Pokud vás trápí například mononukleóza, tak se podívejte co doporučuje lékař. V letních měsících si nejvíce žádáte Panthenol po opalování. Online lékárna prozdravi.cz vám nabídne 3% slevu na další objednávku a téměř 1500 produktů.

Spa, lázně, relaxační a wellness ubytování

Maximus Hotel Brno, ubytování, kongresy, spa, svatby - Maximus Resort

Dárky pro muže a netradiční dárky pro ženy, adrenalinové dárky, zážitkové dárky, originální dárky, dárkové poukazy, wellness víkend - Zážitkové dárky od zazitkove-darky.cz

Fitness, sport a sportovní vybavení

Hagspraha.cz - česká pobočka švédského výrobce a distributora sportovních hřišť realizuje kompletně vybavená hřiště či dodává jejich individuální vybavení. Specializuje se na sportovní arény pro atletiku, míčové hry i další sporty, dodává fitness vybavení do parků, staví minigolfová hřiště, šplhací stěny a skály, skate parky a dětská hřiště s moderními prolézačkami. Ke všem sportovním i herním prvkům do parků a hřišť dodává parkový a městský mobiliář jako jsou lavičky, odpadkové koše či stojany na kola. V české republice můžete nalézt již přes 500 realizací hřišť Hagspraha.

 Kontakt a adresa

Alier spol. s.r.o.
Náměstí E.Kolbena 461
251 63 Strančice
Praha Východ

Telefon:235 325 212
Mobil:602 352 336
E-mail:vitamins@alier.cz Eshop:www.alier.cz

Alier.cz - doplňky stravy na FacebookuAlier.cz
na Facebooku