L-Karnitin (Carnitin)

Array


Balení:
120 tobolek

Naše cena:
799 Kč

Běžně:
910 Kč
 Ks

Popis:

Spalování tuků, redukce hmotnosti, energie a výdrž

L-carnitin (l-karnitin) je přirozená látka příbuzná vitamínům, která se významně podílí na spalování tuků v buňce za vzniku energie potřebné pro všechny důležité životní pochody, včetně činnosti svalů a srdce.

Jeho hlavní funkcí v organismu je transport mastných kyselin (složek tuků) do buňečných organel (mitochondrií), kde se spalují za vzniku adenosintrifosfátu (ATP), životně důležitého zdroje energie. Carnitin (karnitin) je tudíž zásadním činitelem při spalování tuků a při přeměně tuků v energii!

L-carnitin ovlivňuje celkový stav organizmu a jeho připravenost pro sportovní výkon maximální intenzity. Podporuje spalování tuků při cvičení/posilování a následné snižování tělesné hmotnosti (=hubnutí). Stimuluje tvorbu zásobního glykogenu a využití větvených aminokyselin jako zdroje energie pro svalovou práci při vytrvalostních výkonech. Carnitin má dále schopnost snižovat tvorbu kyseliny mléčné při fyzické zátěži, čímž zvyšuje schopnost vydržet úroveň nasazeného tempa.

Carnitin je ideální doplněk stravy pro aktivní jedince, podporuje zdravé hubnutí, je zdrojem energie při posilování. Jeho kladný vliv pro sport a fitness prokázaly rozsáhlé výzkumy. Carnitin dále pozitivně působí na kardiosvaskulární systém, pozitivně ovlivňuje mozkovou činnost, je důležitý pro správný vývin dospívajících jedinců a oblíbeným zdrojem energie pro vegetariány. V neposlední řadě hraje důležitou roli při zrání spermií a zvyšuje mužskou plodnost.

  • spalování tuků
  • působení proti ukládání ruků
  • udržení
  • zisk energie pro svalovou aktivitu
  • rychlejší regenerace organizmu po fyzické aktivitě

 

Obnova přirozených zásob l-carnitinu v těle

V lidském tělě se nachází cca 20 gramů l-carnitinu, zejména v kosterním svalstvu, v játrech a v srdci. Carnitin se nemetabolizuje, je vylučován v moči. Carnitin je proto nutno neustále doplňovat či "obnovovat" - a to buď stravou živočišného původu, nebo ve formě vhodných doplňků stravy.

Doplňky stravy obsahující l-carnitin...

  • ...podporují spalování tuků a působí proti jejich ukládání
  • ...zvyšují výkonnost při intenzivní tréninkové přípravě
  • ...oddalují fyziologické příznaky únavy
  • ...urychlují regeneraci po fyzické zátěži

 

Tabulka - obsah a složení

Balení obsahuje 120 tobolek (tablet). Dávkování pro dospělé je cca 1 - 2 tobolky denně.

Obsah v jedné tobolce:

L - carnitin tartarát
500 mg

 

 

Další produkty s carnitinem v naší nabídce:


Kategorie produktů

Značky produktů


Kontakt a adresa

Alier spol. s.r.o.
Náměstí E.Kolbena 461
251 63 Strančice
Praha Východ

Mobil:602 352 335
E-mail:vitamins@alier.cz Eshop:www.alier.cz

Alier.cz - doplňky stravy na FacebookuAlier.cz
na Facebooku