3 hodnocení

Aquamin

Skladem
Kód: 44
Značka: TheraTech
248 Kč –9 % 225 Kč
Kategorie: Multivitamíny, minerály a stopové prvky
Balení: 100 kapslí
TT OneDaily Aquamin
Novinka Tip
248 Kč –9 %

TheraTech  AQUAMIN - Vápník z mořských řaz s Vitamínem D + Hořčík

Aquamin je multiminerálový doplněk stravy pro každého, obsahující bohatou zásobu vápníku, hořčíku a dalších 72 důležitých minerálů a stopových prvků včetně manganu, mědi a zinku.

  • Tyto prvky jsou nezbytné pro zdraví a harmonii Vašeho organismu, přičemž většina lidí jich má stálý nedostatek. Jsou vhodné na doplnění vyváženého jídelníčku všech osob, včetně sportovců. Nebuďte mezi nimi a ciťte se lépe díky TheraTech Aquaminu!

Proč svou stravu osvěžit doplňkem stravy - TheraTech Aquamin?

Vysoký obsah vápníku, hořčíku a dalších prvků v doplňku stravy Aquamin má výrazný vliv na:

  • zvýšení kvality a pevnosti kostí a zubů

  • doplňování minerálů aktivních sportovců

  • účinná prevence osteoporózy

  • rovnovážnou srážlivost krve

  • zlepšení činnosti svalů

  • dělení a specializaci buněk

  • přesnou funkci nervových přenosů a trávicích systémů

Jak vzniká Aquamin?

Aquamin je získáván ze zvápenatělých červených mořských řas zvaných Lithothamnium calacareum, čímž je zaručen přírodní původ všech minerálů a stopových prvků. Červené mořské řasy po celou dobu jejich života akumulují mořskou vodu z chladných vod Atlantiku, poté zvápenatí, klesnou na dno oceánu a pak se sklízejí.

Díky svému přírodnímu mořskému původu má jedinečnou strukturu látek, která se v těle efektivně vstřebává a dodává kvalitní minerály ve správném poměru.

Vitamíny a doplňky stravy od výrobce TheraTech. Mezi produkty této značky patří doplňky stravy je vitamín d3, Oyster Shell Calcium obsahující vitamín d a vápník, dále mořská řasa Kelp (přírodní zdroj jódu), přípravek podporující koncentraci - sójový lecitin a silný přírodní antioxydant Resveratrol s anti aging účinky. Další část sortimentu tvoří klasické multivitamíny (např. One Daily Classic obsahující vitamíny A, B, C, D, E a vitamín K ) a multivitamíny obohacené např. o extra dávku vitamínů (např. produkt obsahující 500mg vitamínu C) či o látky jako je echinacea, ženšen (ginseng) nebo koenzym Q10.

Zpět do obchodu