O nás - kvalitní vitamíny, kosmetika a doplňky stravy od Alier s.r.o.

Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás internetový portál, abychom vám byli blíž a mohli si naše produkty značek TheraTech, Bloom, Natures´Life objednat z pohodlí vašeho domova a především a tím Vás potěšili příznivou cenou pouze na našem portále. Současně s tím Vám nabízíme i spoustu dalších benefitů ve formě akčních nabídek a slev.

Společností Alier spol.s.r.o. která se zabývá vývojem, výrobou a distribucí produktů ke spokojenosti zákazníků už více než 29 let s dlouhou tradici doplňků stravy u Českých a Slovenských zákazníků.

Věříme, že na našem portále budete maximálně spokojení!

Veškeré přípravky - doplňky stravy, které vyrábíme, prochází schvalovacím procesem mají vysokou kvalitu a jsou schváleny dle legislativy a platných zákonů EU jsou dodávány pouze do lékárenských velkoobchodů a lékáren pod výše uvedeným označením přípravků. Tím zároveň také splňují potřebné legislativní požadavky.

Výrobky byly v průběhu let testovány mnohými lékaři - specialisty, kteří potvrdili jejich vysokou kvalitu a účinnost. V současné době se firma orientuje na speciální přípravky - doplňky stravy a speciální ošetřující kosmetiku. Společnost Alier s.r.o. dodávaná veškeré přípravky pouze do zdravotnických velkoobchodů, lékáren, nemocnic a domovů pro seniory.

Firma sleduje nejnovější trendy v oblasti výroby a obchodu s potravinovými doplňky a ošetřující kosmetikou. Snaží se pružně reagovat na potřeby zákazníka. Vzhledem ke specifikaci výrobků inzeruje především v odborných lékařských a farmaceutických periodikách a také v časopisech zaměřených na zdravou výživu a zdravý životní styl určených pro širokou veřejnost. Všechny výrobky jsou rovněž prezentovány na vlastních internetových stránkách www.alier.cz.

Cílem firmy je upevnění a rozšíření dobrého postavení na odběratelském trhu.

Naší základní filozofií je, aby se naše produkty dostaly ke každému v co možná nejpřirozenější a nejčistší podobě.

Věříme, že důraz, který klademe na kvalitu, preciznost a čistotu výroby našich produktů, oceníte především vy, naši zákazníci.

S milým pozdravem

Za společnost Alier s.r.o.

Jiří Hochman

Jednatel společnosti

Zpět do obchodu