Neohodnoceno

One Daily Classic

Momentálně nedostupné
Kód: 46
Značka: TheraTech
300 Kč –7 % 278 Kč
Kategorie: Multivitamíny, minerály a stopové prvky
Balení: 100 kapslí
TT OneDaily Classic
300 Kč –7 %

IMUNITA - ÚNAVA - VYČERPÁNÍ

Multivitamín s minerály a stopovými prvky One Daily Classic je preparát užívaný všemi věkovými kategoriemi k udržení potřebné denní hladiny vitamínů. Vyvážená denní dávka vitamínů, stopových prvků a minerálů přispívá k udržení dobrého zdravotního stavu a optimální rovnováhy organismu.   V případě nedostatečného denního přísunu z běžné stravy je možnost doplňovat tyto nezbytné látky pomocí doplňků stravy.

PODPORUJE FUNKCI IMUNITNÍHO A NERVOVÉHO SYSTÉMU

PŘISPÍVÁ KE SNÍŽENÍ ÚNAVY A VYČERPÁNÍ

NA PODPORU CELKOVÉ VITALITY

Vitamín A, B6, B12, C, D, zinek, železo, měď, a selen - přispívají k normální funkci imunitního systému. Vitamín E - přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Biotin, vitamín B6 a vitamín B12 - přispívají k normální psychické činnosti.

OBSAHUJE ZÁKLADNÍ VITAMÍNY A MINERÁLY KTERÉ JSOU V DOPORUČENÝCH DENNÍCH DÁVKÁCH

Vitamíny a minerály jsou pro lidské zdraví nezbytné. Organismus si ale většinu z nich není schopen sám vytvořit, a proto je musí získat z potravy nebo doplňků stravy.

Vitamíny a doplňky stravy od výrobce TheraTech. Mezi produkty této značky patří doplňky stravy je vitamín d3, Oyster Shell Calcium obsahující vitamín d a vápník, dále mořská řasa Kelp (přírodní zdroj jódu), přípravek podporující koncentraci - sójový lecitin a silný přírodní antioxydant Resveratrol s anti aging účinky. Další část sortimentu tvoří klasické multivitamíny (např. One Daily Classic obsahující vitamíny A, B, C, D, E a vitamín K ) a multivitamíny obohacené např. o extra dávku vitamínů (např. produkt obsahující 500mg vitamínu C) či o látky jako je echinacea, ženšen (ginseng) nebo koenzym Q10.

Zpět do obchodu